ورود به حساب كاربري 
نام کاربري :
کلمه عبور :
دسترسي :
کاربري
نمايندگي
تصوير امينتي
مشاهده تصوير جديد
محتواي عكس :
 شیوه تبلیغ با سامانه پیام کوتاه 

شیوه تبلیغ با سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران
در این مقاله سعی داریم تا سرحدامکان روش های بهینه استفاده از سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران را جهت تبلیغ با ارسال پیامک به شما معرفی نماییم
درمیان ابزارهای تبلیغاتی موجود مانند روزنامه ها،تابلوهای تبلیغاتی،مجلات،رادیو،بروشورها و... بی شک قدرتمندترین رسانه تبلیغاتی تلویزیون است که به هر حال با توان گسترده خود مبالغ بسیار سنگینی را به کسب و کار شما تحمیل خواهد کرد
 اما جای نگرانی نیست چون آمارها نشان میدهند پس از تلویزیون ،پیامک یا همان ارسال اس ام اس تبلیغاتی رده دوم رسانه های تبلیغی را به خود اختصاص داده و انصافا در مقابل هزینه ابزارهای تبلیغاتی رایج این ارسال پیامک تبلیغاتی است که کم هزینه ترین رسانه تبلیغی عصر حاضر میباشد.
در زیر شما را با شیوه های بهینه استفاده از سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران در جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی خود آشنا میکنیم
متن پیامک تبلیغاتی :
* هرگز از متون و تعداد کارکترهای چند صفحه ای برای ارسال اس ام اس از سامانه پیام کوتاه استفاده ننمائید و تا سر حد امکان اس ام اس خود را ویرایش کرده و تا آنجا که به اصل پیامک تبلیغاتی شما آسیب نرسد خلاصه نویسی کنید.
* در متن پیامک خود از شعارهای (بزرگترین- بهترین- کاملترین و..)استفاده ننمائید و سعی نکنید در میان رقبای کاری،خود را با ارسال اس ام اس تبلیغاتی بزرگتر از دیگران جلوه دهید.
* با سامانه پیام کوتاه خود اس ام اس به زبان فارسی ارسال نمایید و تا سرحد امکان از ارسال اس ام اس تبلیغاتی به زبان لاتین پرهیز کنید
* درابتدای پیامک تبلیغاتی خود ،مخاطب را با عناوین (مشتری گرامی،دوست گرامی،و یا نام شخص و...)مورد خطاب قراردهید.
* در ارسال اس ام اس انبوه میزان تخفیفات در نظر گرفته شده برای مشتریان را منظور کنید
* اگر چه از زبان فارسی جهت ارسال پیامک استفاده میکنید سعی کنید پیامک تبلیغاتی شما کتابی و رسمی نباشد وبه زبان عامیانه اس ام اس ارسال کنید.
* خودتان را بجای دریافت کننده پیامکتان قرار دهید و با آنالیز احساستان نسبت به دریافت اس ام اس مربوطه در ویرایش متن اس ام اس خود دقت بیشتری نمائید
* هرگز از یک متن اس ام اس  تبلیغاتی انبوه به دفعات و مکرر استفاده نکنید و در هر دوره ارسال اس ام اس انبوه متن جدیدی را فراهم کنید.
زمان ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه:
رعایت زمان ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران امری بدیهی و نیازی به توضیح ندارد چرا که خود شما اگر در ساعات پایانی شب 9-12 و یا ساعات آغازین صبح 5-8 صبح پیامک تبلیغاتی دریافت کنید چه احساسی خواهید داشت ؟؟
بهترین زمان برای ارسال اس ام اس توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران بین ساعات 11-16 است
مخاطب پیامک تبلیغاتی:
یکی از ویژگی های قدرتمند سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران اینست که شما میتوانید مخاطب پیامک تبلیغاتی خود را در فهرست اطلاعات سامانه پیام کوتاه  اس ام اس ران انتخاب نمائید.این امر کمک بسیار بزرگی در بهینه سازی هزینه های ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه شما خواهد داشت.
همچنین با وجود امکانات گسترده سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران میتوانید اطلاعات مشتریان و مخاطبین خود را در فهرست دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه ذخیره نمائید.
تا سرحد امکان سعی کنید اس ام اس تبلیغاتی شما برای گروه مخاطب خاص خود ارسال شود و از ارسال پیامک بغیر پرهیزنمائید.
تکراردرارسال پیامک تبلیغاتی انبوه:
این تصور که با یک بار ارسال اس ام اس تبلیغاتی منتظر نتیجه حیرت آوری باشید را بطور کل از سر بیرون کنید همگی ما میدانیم که یکبار تبلیغ به هر روشی که باشد هیچ نتیجه ثمربخشی نخواهد داشت به تبلیغات تلویزیونی نگاه کنید تیزرهای تبلیغاتی شرکت ها و تولید کنندگان در هر روز به تناوب بارها و بارها تکرار میشود و این پرسه گاه چند ماه بطول میانجامد.
در مورد سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران هم روند به همین منوال است میبایست آنقدربه ارسال اس ام اس تبلیغاتی مبادرت ورزید تا پیامک تبلیغاتی شما ملکه ذهن مخاطب گردد.تنها نکته ای که در این میان بسیار حائز اهمیت است این مطلب است که همواره باید متن پیامک شما با اس ام اس قبلی متفاوت باشد و هیچگاه یک متن را چند بار ارسال اس ام اس انبوه نکنید.
تناوب خطوط درارسال پیامک تبلیغاتی:
اگر سامانه پیام کوتاه شما همانند سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران به تعداد زیادی خطوط ارسال پیامک مجهز است سعی کنید در هر دوره ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه متن پیامک خود را با یک شماره متفاوت از ارسال اس ام اس قبلی،پیامک نمایید و ذهن مخاطب خود را نسبت به یک شماره خاص حساس نکنید اینکار میتواند در ریزش پیامک تبلیغاتی شما از جهت تعداد بازدید مخاطب تاثیر بسزایی داشته باشد.
در پایان سعی کرده ایم سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران را بر حسب نیازهای تبلیغاتی شما طراحی و مدیریت نمائیم.همه تلاش ما بر این است اینک که مشترک سامانه ارسال پیام کوتاه اس ام اس ران شده اید بیشترین رضایتمندی را نسبت به مقوله تبلیغات با اس ام اس و استفاده از سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران داشته باشید.خودمان را با شما و در کنار شما احساس میکنیم و همواره منتظر نظرات و رهنمودهایتان خواهیم بود.

با
 سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران
مجری ارسال پیام کوتاه داخل و خارج ازکشور
تفاوت را احساس خواهید کرد
 

 

        © Panel SMS    smsran.ir   - © 1393, All rights reserved

ارسال سریع