ورود به حساب كاربري 
نام کاربري :
کلمه عبور :
دسترسي :
کاربري
نمايندگي
تصوير امينتي
مشاهده تصوير جديد
محتواي عكس :
 مقررات استفاده از سامانه 

مقررات استفاده از سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران
 
بی شک سامانه پیام کوتاه یکی از تاثیر گزارترین رسانه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی عصر حاضر میباشد که دلایل متعددی برای آن بر شمرده اند از آن جمله میتوان:
سرعت ارسال پیامک را در واحد زمان به تعداد دریافت کنندگان اس ام اس عنوان کرد.
همچنین تعداد بازدید از پیامک ارسال شده توسط دریافت کنندگان اس ام اس را نیز میتوان بر شمرد
به همین جهت در هر کشوری قوانین متعدد و محکمی به منظور استفاده بهینه از سامانه پیام کوتاه به تصویب رسیده است در کشور ما نیز ارسال اس ام اس انبوه با سامانه پیام کوتاه تابع رعایت قوانین ومقررات خاصی میباشد که در صورت عدم رعایت آنها توسط کاربران سامانه ارسال اس ام اس عواقبی را بدنبال خواهد داشت
ارسال اس ام اس با محتوای وعناوین زیرممنوع بوده ضمن ممانعت ازارسال پیامک ها به مقامات مسئول گزارش داده خواهد شد
کاربران پنل اس ام اس مجاز به ارسال اس ام اس که منجربه انتشاراطلاعات محرمانه دولتی،همچنین اشخاص ثالث با سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران شود را نمیباشند. 
ارسال اس ام اس با مضامین نفرت ،تهدید،افترا، بهتان و..توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران جرم محسوب میشود. 
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی با ارسال اس ام اس انبوه توسط پنل پیامک اس ام اس ران تحت هر شرایطی جرم محسوب میشود. 
جهت دهی افکار عمومی به کاندیداهای انتخابات مختلف با استفاده ازارسال پیامک توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران تخلف است. 
استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی ،ملی و مذهبی هر قوم و نژادی با ارسال اس ام اس انبوه توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران خلاف شرع میباشد
ارسال پیامک و بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا قشر خاصی از جامعه گردد با استفاده از پنل ارسال پیام کوتاه مجاز نمیباشد 
ارسال اس ام اس های  لینک به سایتهای غیرمجاز و غیر اخلاقی و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی جامعه را پایمال مینمایند توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران یا پنل ارسال اس ام اس خلاف مقررات میباشد.
ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی ، ترک اعتیاد ، چاقی و لاغری بدون مجوز از مراکز مربوطه توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران یا پنل ارسال پیامک مجاز نمیباشد. 
ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی بدون مجوز با استفاده از پنل ارسال پیام کوتاه مجاز نیست. 
ارسال اس ام اس و تبلیغ کلیه شبکه ها و برنامه های ماهواره ای  توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران یا پنل ارسال و دریافت پیامک جرم میباشد.        
ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان چه بصورت تکی و چه گروهی با سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران مجاز نمیباشد.
ارسال اس ام اس غیر اخلاقی و خارج از عرف اجتماع با استفاده از پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه اس ام اس ران مجاز نمیباشد.
تبلیغ یا فروش هرگونه فیلترشکن و V~P~N و یا ارسال مشخصات این اکانت ها با پیامک و توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران خلاف میباشد.
بدیهیست در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده متعاقبا
دسترسی کاربر به وب سرویس و پنل ارسال پیامک اس ام اس ران مسدود خواهد شد .
اطلاعات کاربر جهت پیگیری از سوی سامانه ارسال و دریافت اس ام اس ران به ستاد جرایم رایانه ای ارسال خواهد شد ..
دقت نمایید
با توجه به استفاده ازاپراتورهای خطوط ۳۰۰۰ و۱۰۰۰ شبکه پیام کوتاه کشوردرسامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه اس ام اس ران وعدم برگشت هزینه پیامک های نرسیده در این سرورها ، مسئولیتی در قبال پیامک های نرسیده به گیرنده از سوی پنل ارسال و دریافت اس ام اس ران نخواهیم داشت .
هزینه های پرداخت شده در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران تحت هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد . لذا قبل از پرداخت هر گونه وجه از واریزی مربوطه اطمینان حاصل بفرمایید .
در صورت واریز وجه جهت دریافت اعتبار ارسال پیامک در پنل ارسال و دریافت اس ام اس ران مراتب را به اطلاع پشتیبانی برسانید.
اعتبارات تخصیص داده شده در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران مشمول زمان و مدت مصرف نمیباشد.
همواره از حسن توجه شما نسبت به رعایت قوانین پنل ارسال و دریافت اس ام اس ران سپاسگذاریم
در پایان سعی کرده ایم سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران را بر حسب نیازهای تبلیغاتی شما طراحی و مدیریت نمائیم.همه تلاش ما بر این است اینک که مشترک سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران شده اید بیشترین رضایتمندی را نسبت به مقوله تبلیغات با اس ام اس و استفاده از سامانه پیام کوتاه داشته باشید.خودمان را با شما و در کنار شما احساس میکنیم و همواره منتظر نظرات و رهنمودهای شما جهت ارتقائ سطح کیفی سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران خواهیم بود.

 

        © Panel SMS    smsran.ir   - © 1393, All rights reserved

ارسال سریع